Football

Class 6A — Davin Olsen, Bingham; Bryson Reed, Copper Hills; Lex Peterson Fremont; Ben Fife, Herriman; Bassel Tekarli, Hillcrest; Micah Heimuli, Lone Peak; Gavin Lalliss, Riverton; Jacob Godfrey, Syracuse; Carter Green, Weber; Kristofer Urbina, Westlake.

Class 5A — McCoy Didericksen, Alta; Spencer Jorgensen, Bountiful; James Madsen, Bountiful; Brock Hardy, Box Elder; Chayse Quayle, Box Elder; Zach Larson, Brighton; Michael Petty, Corner Canyon; Blair Fairbanks, Lehi; Kyler Welsh, Lehi; Branson Blood, Maple Mountain; Marcus Krommenhoek, Maple Mountain; Ethan Nelson, Maple Mountain; Collin Reid, Maple Mountain; Merrick Klingler, Murray; Daxton Lowe, Skyline; Grant Bischoff, Wasatch; Eric Strobelt, Wasatch; Joshua Larsen, Woods Cross.

Class 4A — Shane McClure, Bear River; Aashish Gottipati, Bonneville; Anthony Victorino, Bonneville; Wyatt Barton, Canyon View; Sean Weaver, Cedar; Payden Harrah, Dixie; Stuart Seegmiller, Dixie; Chad Yorgason, Green Canyon; Kolby Heaton, Hurricane; Palmer Lee-Mesa, Hurricane; Landon Corbett, Logan; Dylan Bostock, Mountain Crest; Robert Millard, Mountain View; Gavin Scholl, Payson; Brig Adams, Sky View; Austin Staheli, Snow Canyon; Kyle Henderson, Uintah.

Class 3A — Nathan Olson, Carbon; Landon Fairbanks, Emery; Brady Arbon, Grantsville; Alex White, Juab; Zach Hoffman, Juan Diego; Dillon Petty, Morgan; Talon Polad, Morgan; Jesse Hooper, Summit Academy; Jordan Bertoch, Union; Jarom Miller, Union.

Class 2A — Austin Carter, Beaver; Tyler Griffiths, Beaver; Porter Hollingshead, Beaver; Brandon Atkinson, Delta; Derek Atkinson, Delta; Layton Day, Delta; Brett Roundy, Delta; Turner Koyle, Millard; Brooks Mickelsen, North Sevier; Baylr Eldredge, San Juan.

Class 1A — Anthon Rust, Altamont; Jacob Shakespear, Kanab; Isiah Montoya, Milford; Brayson Wilcox, Monticello; Trevor Bassett, Parowan; Trey Stubbs, Parowan; Kinnen Clark, Rich; Nicholas Jarman, Rich; Porter Weston, Rich; Barlow Pace, Wayne.

Volleyball

Class 6A — Abbigail Vincent, American Fork; Baileigh Beebe, Copper Hills; Emma Cheney, Davis; Lily Yu, Granger; Mallory Anderson, Layton; Lydia Mashburn, Northridge; Kazna Tarawhiti, Pleasant Grove; Cierra Freeman, Riverton; Valerie Harker, Syracuse; Tayler Mortensen, Weber.

Class 5A — Nyah DeRyke, Box Elder; Andreanna Mckee, Box Elder; Brieann Ingles, Brighton; Kaitlin Beelek, Corner Canyon; Piper Stevens, Cottonwood; Cassidy Ross, Murray; Anna Pingree, Skyline; Brielle Cruz, Springville; Megan Nusink, Springville; Megan Hunsaker, Timpanogos; Grace Allen, Timpview; Shelby Huntington, Wasatch.

Class 4A — Shaun Bauman, Cedar; Bailee Fielding, Cedar; Dream Weaver, Cedar; Elisa George, Desert Hills; Lauren Beatty, Dixie; Brynn Eardley, Dixie; Brooklyn Wright, Dixie; Charlee Jewkes, Green Canyon; Samantha Osbourne, Mountain Crest; Tahlia White, Mountain View; Madison Houston, Payson; Addisyn Mikkelson, Pine View; Makanala’I Santiago, Pine View; Cassandra DuBose, Sky View; Ashlee Allan, Spanish Fork; Hanna Karren, Stansbury.

Class 3A — Delaney Cisneros, Carbon; McKenzie Griffeth, Carbon; Kaylee Nielson, Delta; Abbie Huntington, Emery; Paige McCluskey, Gratnsville; Kjerstin Birch, Manti; Allyssa Ericksen, North Sanpete; Shelby Ison, North Sanpete; Madison Roberts, Richfield; Abigail Woolsey, Richfield; Kamree Peterson, South Sevier; Brooke Thornock, South Sevier.

Class 2A — Jessica Holt, Enterprise; Kamree Tucker, Gunnison; Katleyn Church, Kanab; Keisha Williams, Kanab; Sydney Dearden, Millard; Megan Rasmussen, Millard; Karlee Bennett, North Sevier; Ashlin Goble, North Sevier; Shelbey Townsend, Parowan; Alexandra Zehner, Rowland Hall; Paige Leland, Saint Joseph.

Class 1A — McKayla Atwood, Bryce Valley; Emma Wood, Dugway; Lindsey McFarlane, Green River; Elena Yee, Milford; Jordan Bennett, Panguitch; Taelor Gass, Piute; Kimberly Hall, Piute; Mickell Morgan, Piute; Reesha Larsen, Rich; Taleesha Larsen, Rich.

Boys Cross Country

Class 6A — Dillan Burnett, Bingham; Spencer Halls, Bingham; Josh Thompson, Copper Hills; Justin Newkirk, Cyprus; Seth Stromberg, Davis; Derek Thornton, Davis; Hunter Ramsey, Herriman; Jonathon Croft, Hillcrest; Sai Mehta, Kearns; Kollin Murphy, Layton; Hayden Stout, Layton; Wade Palmer, Pleasant Grove; Taylor Rowser, Riverton; Josiah Stephens, Riverton; Jonah Simmons, Weber; Jared Hansen, West Jordan; Logan Ward, West Jordan; William Clark, Westlake.

Class 5A — Dallin Mason, Bountiful; Jeremy Gee, Box Elder; William Duzett, Brighton; Justin Richard, Brighton; Trevor Lawson, Corner Canyon; Coleman Johnston, Cottonwood; Kaden Call, Maple Mountain; Rylan Shafer, Murray; Cole Wilkey, Murray; Tyler Rich, Roy; Zackary Dalley, Springville; Oliver Harlow, Springville; Brandon Johns, Springville; Derek Bonney, Timpanogos; Ethan Porter, Timpanogos; Tyler Weber, Timpanogos; Ammon Brock, Timpview; Carter Norton, Timpview; Devin Johnson, Viewmont; Eric Patterson, Wasatch; Cooper Zebrack, West; Jacob Hansen, Woods Cross; Brenden Nuttall, Woods Cross; Matthew Tufts, Woods Cross.

Class 4A — Colby Hamson, Bear River; Nathan Pace, Bear River; Ethan Ashby, Desert Hills; Samuel Bennion, Dixie; Stockton Porter, Green Canyon; Ryan Kirby, Mountain Crest; Jared Larsen, Mountain Crest; Ben Keller, Ogden; Matthias Hulme, Orem; Alex Hill, Pine View; Carson Horspool, Pine View; Luke Andersen, Ridgeline; Logan Jaussi, Ridgeline; Nathanael Taylor, Ridgeline; Jeffrey Black, Salem Hills; Reid Newey, Sky View; Devin Berns, Spanish Fork; Ryan Brady, Stansbury; Jackson Jones, Stansbury; Joshua Wintch, Stansbury; Spencer Fairbanks, Tooele.

Class 3A — Dax Brough, Delta; Tate Smith, Delta; Cameron Wexels, Grantsville; Cody Alder, Manti; Timothy Krzymowski, Manti; Daniel Dastrup, Richfield; Jeffery Nowers, Richfield; Jonathon Monsen, Richfield; Devin Winters, Richfield; Devan Wilson, South Sevier.

Class 2A — Caysen Crum, Beaver; Mathew Rowley, Duchesne; Jarom Schill, Enterprise; Nathan Whitman, Enterprise; Alexander Stewart, Gunnison; Keyan Staples, North Summit; Tayte Staples, North Summit; Robert Schoof, Saint Joseph; Hyrum Hone, Utah Military; Enoch Horning, Utah Military.

Class 1A — Austyn Brinkerhoff, Bryce Valley; Josh Brinkerhoff, Bryce Valley; James Garrard, Bryce Valley; Ben Rose, Bryce Valley; Bosten Englestead, Panguitch; Abigael Acosta, Pinnacle; Curtis Evans, Tintic; Braxten Petersen, Tintic; Logan Snell, Tintic; Lawrence Whitney, Tintic.

Girls Cross Country

Class 6A — Alexis Wright, American Fork; Brittany Chapple, Bingham; Camille Eddington, Bingham; Vanessa Bingham, Clearfield; Katelyn Peterson, Clearfield; Rachel Furnell, Copper Hills; Bailey Thomas, Cyprus; Kathryn Stuart, Davis; Ashley Chugg, Fremont; Cassee Morse, Fremont; Kortnee Saunders, Fremont; Emma Cummings, Herriman; Katleyn Moody, Herriman; Emma Timmerman, Hillcrest; Heather Hill, Layton; Elle Knudson, Layton; Bailey Neilson, Lone Peak; Emily Peterson, Lone Peak; Mia Bahr, Pleasant Grove; Skye Jeppson, Pleasant Grove; Nicole Sheridan, Pleasant Grove; Sarah Skinner, Riverton; Kamerin Ekker, Taylorsville; Kaylee Westover, Taylorsville; Makena Inkley, Weber; McKenna Lee, Weber.

Class 5A — Emmie Dyer, Bountiful; Kylie Mortensen, Box Elder; Emily Newman, Box Elder; Stephanie Rust, Box Elder; Claudia Caten, Brighton; Emily Johansen, Brighton; Raili Jenkins, Corner Canyon; Emma Glende, East; Anna Grayson, East; Bethany Graham, Maple Mountain; Clara Hansen, Maple Mountain; Jessica Jensen, Maple Mountain; Tess McInelly, Maple Mountain; Annicka Perry, Maple Mountain; Ashley Rothaug, Maple Mountain; Julia Evans, Murray; Eden Rasmussen, Olympus; Beatrice Bridge, Skyline; Eve Larkin, Skyline; Carolyn Allen, Skyridge; Rachel Macdonald, Skyridge; Sadie Tayler, Timpview; Willhelmina Graff, West.

Class 4A — Lindsay Schow, Bear River; Sydney Garner, Bonneville; M’Kala Robinson, Canyon View; MaKella Steffensen, Canyon View; Abby Brown, Cedar; Jessica Leon, Cedar; Clarissa Palmer, Cedar; Hannah Schmidt, Juan Diego; Amy Kropp, Logan; Kenna Camire, Mountain Crest; Alissa Fielding, Mountain View; Alisha Standing, Mountain View; Allison Warner, Mountain View; Mabel Wheeler, Mountain View; Mary Ellis, Orem; Elizabeth Greene, Park City; Jacey Finch, Pine View; Lindsay Rigby, Ridgeline; Ivie Seeholzer, Ridgeline; Natalie Smith, Ridgeline; Karissa Davis, Salem Hills; McKenna Carlson, Sky View; Kelsey Deffendol, Sky View; Hali Goodey, Sky View; Pyper Schmutz, Snow Canyon; Angela Ricks, Stansbury; Karina Kenison, Tooele; Heidi Daniel, Uintah.

Class 3A — Shannon Baker, Carbon; Makara Morgan, Carbon; Sabrina Allen, Granstville; Grace Bird, Granstville; Jenifer Bailey, Manti; Ericka Parry, Morgan; Kassie Monsen, Richfield; Kandice Pace, Richfield; Jessica Walker, San Juan; Kennedy Powell, Union.

Class 2A — Jackie Holt, Enterprise; JoLynn Holy, Enterprise; Mette Williams, Enterprise; Kelly Bistline, Kanab; Makenna Clarkson, Kanab; Ashlin Goble, North Sevier; Ashton Smith, North Sevier; Maria Calvario, Parowan; Anna Yarema, Saint Joseph; Emma McGrath, Utah Military.

Class 1A — McKayla Atwood, Bryce Valley; Abigail Beesley, Bryce Valley; Nikki Borba, Pinnacle; Hannah Stock, Pinnacle; Kaeley Taylor, Pinnacle; Emily Morgan, Piute; Mickell Morgan, Piute; Jacilyn Leifson, Rich.

Girls Soccer

Class 6A — Danielle Orr, Bingham; Baylie Saunders, Bingham; Brinley Dickson, Clearfield; Kelsee Todd, Clearfield; Nikole Oliver, Copper Hills; Emma Lightfoot, Herriman; Madison Hooper, Hillcrest; Madeline Martin, Hillcrest; Anna Kammerman, Kearns; Ashley Arnes, Layton; Madison Bueno, Lone Peak; Olivia Midgley, Lone Peak; Lila Sorenson, Pleasant Grove; Adelyn Zimmerman, Pleasant Grove; Amanda Kenney, Weber; Madison Scivally, Westlake.

Class 5A — Karli Christensen, Bountiful; Katie Tanner, Bountiful; Kambri Curtis, Box Elder; Ansley Tueller, Box Elder; Brynnae Braun, Brighton; Makenzie Easton, Corner Canyon; Madison Westerlind, Corner Canyon; Elena Ibanez, Cottonwood; Ilona Wall, East; Anna Jensen, Jordan; Emma Card, Maple Mountain; Amber Messick, Maple Mountain; Emily Burns, Murray; Mckenzie Madsen, Murray; Tasia Stevens, Murray; Maysen Aldous, Olympus; Brooklyn Moseley, Olympus; Madison Macfarlane, Provo; Callie Wallace, Skyridge; Taralyn Gervais, Springville; Mia Barlow, Timpanogos; Ashton Beck, Timpanogos; Tess Donaldson, Timpanogos; Hannah Johnston, Wasatch; Adysen Larsen, Wasatch; McCall Scovil, Wasatch; Sakara Bakenra, West; Samantha Campbell, Woods Cross; Kara Pastorik, Woods Cross.

Class 4A — Natalie Cottle, Bear River; Lindsay Schow, Bear River; Catherine Guadarrama, Ben Lomond; Kathleen Selvera, Ben Lomond; Brianna Milne, Bonneville; Jaycelyn Stein, Bonneville; Lexie Evans, Canyon View; Lindey Evans, Canyon View; Ashley Jenkins, Cedar; Janecca Jolley, Cedar; Kaitlyn Rowley, Cedar; Devyn Maynard, Dixie; McKayla Stucki, Dixie; Brooklyn Flowers, Green Canyon; Kylee Stevens, Hurricane; Abigail Kolff, Juan Diego; Kaycee Larsen, Logan; Siuana Pauni, Logan; Whitney Stanko, Mountain Crest; Cacia Rasmussen, Orem; Claire Rowley, Payson; Madison Budge, Ridgeline; Naomi Nilson, Ridgeline; Saige Obray, Ridgeline; Kira Boettcher, Snow Canyon; Grace Call, Snow Canyon; Natalie Pendleton, Spanish Fork; Hallie Rhees, Spanish Fork; Sydnee Barton, Stansbury; Madeline Tate, Tooele.

Class 3A — Makara Morgan, Carbon; Rachel Walton, Carbon; Bridgette Christensen, Delta; Madison Johnson, Delta; Savannah Johnson, Delta; Carlie Robinson, Emery; Sabrina Allen, Grantsville; Savannah Thomas, Grantsville; Sydney Kuhni, Juab; Amie Squire, Manti; Brenley Tait, Richfield; Cassidy Eiting, South Summit.

Class 2A — Sophia Almeida, Beaver; Tiera Goff, Beaver; Abby Harris, Beaver; Angelina Laird, Beaver; Linley White, Beaver; Janessa Yardley, Beaver; Brinley Brown, Gunnison; Makayla Maxfield, Millard; Tylynn Taylor, Millard; Maria Calvario, Parowan; Jessika Tobey, Saint Joseph.

Girls Tennis

Class 6A — Mary Hardman, Bingham; Ashley Gordon, Clearfield; Avi holmes, Clearfield; Alishia Crismon, Copper Hills; Aspen Roberts, Davis; Rennen McConkie, Fremont; Senah Park, Herriman; Jessica Rimmasch, Hllcrest; Jessica Ulrich, Hillcrest; Elizabeth Hilton, Kearns; Sarina Ivins, Taylorsville; Aija Moore, Taylorsville; Krista Farley, Weber; Amber Healey, Weber.

Class 5A — Elle Campbell, Bountiful; Carolyn Ferguson, Box Elder; Lauren Clark, Brighton; Katrina Le, Cottonwood; Shannon Lambson, Highland; Peyton Naylor, Jordan; Brinley Smith, Murray; Karley Forsgren, Skyridge; Stephanie Nicoll, Skyridge; Katie Petersen, Springville; Rachel Gouff, Timpview; Berkleigh Fenton, Wasatch; Mallory Neuberger, Wasatch; Emma Santiago, Wasatch; Katelynn Glines, Woods Cross.

Class 4A — Baylee Haws, Bear River; Aubree Allen, Bonneville; Marie Anderson, Green Canyon; Jessie Fischer, Hurricane; Candice Gubler, Hurricane; Kalicia Ostler, Hurricane; Reagan Sorge, Juan Diego; Anna Erikson, Mountain Crest; Emily Horne, Mountain View; Kenidee Peterson, Mountain View; Isabel Adams, Orem; Kristen Johnson, Ridgeline; Hannah Davis, Sky view; Rose Jia Godfrey, Sky View; Megan Magleby, Snow Canyon; Mariana Sablan, Tooele.

Class 3A — Mersedez Clifford, Carbon; Brooklyn Butler, Grantsville; Jenifer Bailey, Manti; Katherine Harmston, Manti; Anna Staker, North Sanpete; Shandyn Harris, Richfield; Robyn Reese, Richfield; Anne Joseph, Saint Joseph; Tiernan Smith, South Sevier; Kwizera Raica, Wasatch Academy.

Baseball

Class 1A — Austin Brinkerhoff, Bryce Valley; Joshua Brinkerhoff, Bryce Valley; Taten Leech, Bryce Valley; Bosten Englestead, Panguitch; Jaren Frandsen, Panguitch; Chris Parkin, Panguitch; Luis Valenzuela, Panguitch; Remington Motte, Pinnacle; Curtis Evans, Tintic; Lawrence Whitney, Tintic.

Boys Golf

Class 6A — Chandler Thompson, American Fork; Hunter Thomsen, American Fork; Tristan Fuller, Bingham; Alexander Tsai, Copper Hills; Isaac Wilbourn, Copper Hills; Tanner Palmer, Herriman; Truman Brown, Layton; Jaxon Brown, Pleasant Grove; Abraham Robinson, Pleasant Grove; Thomas Wilhite, Pleasant Grove.

Class 5A — Spence McDonald, Cottonwood; Larsen Sager, Cottonwood; Zach Cheney, Jordan; Jackson Littledike, Maple Mountain; Trevor Sites, Maple Mountain; James Davidson, Skyridge; Spencer Kimball, Skyridge; Cole West, Timpview; Nathan Peterson, Woods Cross.

Class 4A — Ryan Hales, Bear River; Nicholas Hendrickson, Bonneville; Tyce Matheson, Canyon View; Jacob Orchard, Dixie; Britton Esplin, Hurricane; Reagan Marshall, Hurricane; Kian Ben-Jacob, Logan; Jack Hanskat, Park City; Zane Schemmer, Park City; Michael McVey, Salem Hills.

Class 3A — Zade Carrillo, Carbon; Ryan Gagon, Carbon; Ryker Smith, Carbon; Brody Barney, Grantsville; Thomas Silas, Judge Memorial; Michael Cross, Maeser Prep; Kolton Brailsford, Manti; Joseph Garlick, North Sanpete; Kaden Finlinson, Richfield; Loyal Labrum, Union.

Class 2A — Christian Belnap, Altamont; Clayl Christensen, Altamont; Davis Heslington, Beaver; Timothy Stewart, Gunnison; Lucas Roth, Wasatch Academy; Oliver Wood, Wasatch Academy.