CLASS 5A

FORWARDS: Daniel Alencar, Kearns; Dylan Dinehart, Pleasant Grove; Mike Rasmussen, Davis; Nick Hatanaka, Skyline; Caleb Gray, Lehi; Adam Dahlberg, Brighton.

MIDFIELDERS: Phil Hansen, Davis; Wesley Althoff, Davis; Trevor Henderson, Timpanogos; Jared Rose, Fremont; Cory Tanner, Alta; Nils Lofgren, Skyline; Marcus Christensen, Jordan; Taylor Bowlin, Weber; Logan Boyd, Hillcrest.

DEFENDERS: Cole Morley, Lone Peak; Chad Willson, Layton; Kirk Logan, Alta; Wes Tripp, Viewmont; Taylor Kloberdanz, Davis; Tim Herzog, Brighton; Clayton Kordsiemon, Bingham.

GOALKEEPERS: Zach Dunn, Riverton; Jake Rogers, Jordan; Brian Hale, Lone Peak; KC John, Fremont; Jake Sparrow, Layton.

CLASS 4A

FORWARDS: Andrew Dearden, Springville; Ryan Stewart, Snow Canyon; Wilfredo Hernandez, Dixie; Trey Ping, Pine View; Jamie Rigby, Bountiful.

MIDFIELDERS: Joe Shinners, Springville; Jaden Hoth, Mountain Crest; Zach Hart, Olympus; Jordan Wade, Pine View; Joe Lake, Bountiful; McKay Corbett, Orem; David Martinez, Payson; Nelson Krogue, Cottonwood.

DEFENDERS: Josh Guymon, Bonneville; Daniel Tomas, East; Agustin Roman, Granger; Kade Erickson, Mountain Crest; Jonathan Esplin, Pine View.

GOALKEEPERS: Francisco Martinez, Pine View; Daniel Filippi, Olympus; Ben Brooksby, Sky View; Collin McGuire, Timpview.

CLASS 3A

FORWARDS: Jon Orr, Waterford; Brian Johnson, Park City; Hector Serrano, North Sanpete; Kurt Nielson, Delta; Cody Bradley, Cedar; David Stirland, Hurricane; Ben Willard, Union; Kinnon Oldaker, Uintah; Alfonso Perea, Ogden.

MIDFIELDERS: Joey Burt, Logan; Jesse Jenkins, Uintah; Victor Sosa, Wasatch; Matt Duke, Waterford; Tyler Thomas, Park City.

DEFENDERS: Zach Yates, Logan; Matt Johnston, Waterford; Sam Naatz, Judge; Sean Sellwood, Judge; Brando Gagnon, Carbon; Patric Jensen, Morgan; Wes Uribe, Park City.

GOALKEEPERS: Jacob Siriani, Park City; Steven Sharpe, Grantsville; Tyler Walters, Ben Lomond; Andrew Van Hook, Ogden.

CLASS 2A

FORWARDS: Sam Reed, West Ridge; Kenny Squire, Manti; Eduardo Nava, Manti; Eric Durrant, Richfield; J.B. Park, Rowland Hall.

MIDFIELDERS: Victor DeSantiago, Wendover; Tanner Ferreira, ALA; Josh Robison, Millard; Jon Walsh, Wasatch Academy; Davy Richardson, West Ridge.

DEFENDERS: Julian Davis, S.L. Lutheran; Joel Jalojarvi, Mount Vernon; Conner Kay, Grand; Taylor Gallegos, St. Joseph.

GOALKEEPERS: Jared Chiachia, ALA; Carlin Walker, Grand.