Today's Boys Games

REGION 1

Clearfield at Fremont, 7 p.m.

Davis at Viewmont, 7 p.m.

Northridge at Syracuse, 7 p.m.

Weber at Layton, 7 p.m.

REGION 2

Jordan at Alta, 7 p.m.

Skyline at Hillcrest, 7 p.m.

Taylorsville at Brighton, 7 p.m.

REGION 3

Bingham at Copper Hills, 7 p.m.

Kearns at Hunter, 7 p.m.

Riverton at West Jordan, 7 p.m.

REGION 4

Lone Peak at Pleasant Grove, 7 p.m.

Spanish Fork at Lehi, 7 p.m.

Timpanogos at American Fork, 7 p.m.

REGION 5

Box Elder at Woods Cross, 7 p.m.

Mountain Crest at Roy, 7 p.m.

Sky View at Bonneville, 7 p.m.

REGION 6

Cottonwood at Granger, 7 p.m.

Cyprus at Murray, 7 p.m.

East at Olympus, 7 p.m.

West at Highland, 7 p.m.

REGION 7

Payson at Orem, 7 p.m.

Provo at Timpview, 7 p.m.

Tooele at Springville, 7 p.m.

REGION 8

Delta at Juan Diego, 7 p.m.

Emery at North Sanpete, 7 p.m.

REGION 9

Canyon View at Hurricane, 7 p.m.

Cedar at Snow Canyon, 7 p.m.

Pine View vs. Dixie, 7 p.m.

REGION 10

Park City at Judge Memorial, 7 p.m.

Uintah at Wasatch, 7 p.m.

Union at Waterford, 7 p.m.

REGION 11

Grantsville at Ben Lomond, 7 p.m.

Logan at Morgan, 7 p.m.

Ogden at Bear River, 7 p.m.

REGION 12

Gunnison at North Sevier, 7 p.m.

Richfield at San Juan, 7 p.m.

South Sevier at Manti, 7 p.m.

REGION 13

Enterprise at Cross Creek, 7 p.m.

Kanab at Beaver, 7 p.m.

Parowan at Millard, 7 p.m.

REGION 14

ALA at South Summit, 7 p.m.

North Summit at Juab, 7 p.m.

Rowland Hall at Layton Christian, 7 p.m.

REGION 16

Duchesne at Tabiona, 7 p.m.

Altamont at Manila, 7:30 p.m.

REGION 18

Dugway at Wasatch Academy, 7 p.m.

Meridian at Wendover, 7 p.m.

REGION 19

Green River at Whitehorse, 7 p.m.

Monticello at Monument Valley, 7 p.m.

NONREGION

Christian Heritage at Rich, 3:30 p.m.

Salt Lake Lutheran at Tintic, 7 p.m.

Today's Girls Games

REGION 1

Fremont at Clearfield, 5:30 p.m.

Layton at Weber, 5:30 p.m.

Syracuse at Northridge, 5:30 p.m.

Viewmont at Davis, 5:30 p.m.

REGION 2

Alta at Jordan, 7 p.m.

Brighton at Taylorsville, 7 p.m.

Hillcrest at Skyline, 7 p.m.

REGION 4

Lone Peak at Pleasant Grove, 5 p.m.

Spanish Fork at Lehi, 5 p.m.

REGION 5

Box Elder at Woods Cross, 5:15 p.m.

Sky View at Bonneville, 5:15 p.m.

REGION 6

Cyprus at Murray, 5:15 p.m.

East at Olympus, 5:15 p.m.

West at Highland, 5:15 p.m.

Granger at Cottonwood, 7 p.m.

REGION 7

Payson at Orem, 5:15 p.m.

Provo at Timpview, 5:15 p.m.

Tooele at Springville, 5:15 p.m.

REGION 10

Uintah at Wasatch, 7 p.m.

REGION 12

San Juan at Richfield, 7 p.m.

REGION 15

Escalante at Milford, 7 p.m.

Panguitch at Bryce Valley, 7 p.m.

Piute at Valley, 7 p.m.

REGION 16

Altamont at Manila, 7 p.m.

REGION 19

Green River at Whitehorse, 7 p.m.

Monticello at Monument Valley, 7 p.m.

NONREGION

Parowan vs. North Sevier, 2:30 p.m.

Rich at Layton Christian, 7 p.m.