Thirty-eight cities and towns did not have to hold council elections because the number of filed candidates was not more than the number of council seats available.

SALT LAKE CITY — Cities and town throughout Utah elected council members Tuesday. A few municipalities also elected mayors or voted on special questions, and voters in two school districts also decided long-term financing questions. Following are unofficial results from many of those areas.

Thirty-eight cities and towns did not have to hold council elections because the number of filed candidates was not more than the number of council seats available.

Incumbents are designated with an (i).

SALT LAKE COUNTY

Salt Lake City

MAYOR

Ralph Becker (i) 12,916

J. Allen Kimball 4,150

CITY COUNCIL

District 2

Kyle LaMalfa 1,028

Van Blair Turner (i) 764

District 4

Luke Garrott (i) 1,354

Jack Gray 368

District 6

Charlie Luke 2,728

JT Martin (i) 1,720

Alta

TOWN COUNCIL — 2 elected

Harris Sondak 50

Steven "Piney" Gilman (i) 44

Mereba Danforth 43

Mimi Levitt 16

Bluffdale

CITY COUNCIL — 3 elected

Heather Pehrson 718

Bruce M. Kartchner (i) 413

Ty Nielsen 331

Craig L. Briggs 325

Troy E. Chisholm (i) 305

C. Nick Berry 302

Cottonwood Heights

CITY COUNCIL

District 1

Mike Shelton 473

Janet Janke 407

District 2

Scott Bracken (i) 543

James H. Thuet 277

Draper

CITY COUNCIL — 3 elected

Alan Summerhays (i) 1,800

Troy Walker (i) 1,657

Bill Colbert (i) 1,536

Claudia Anderson 1,264

Shawn K. Benjamin 1,100

Rod Besaw 1,066

Herriman

CITY COUNCIL

District 1

Matt Robinson (i) 333

John Knotwell 178

District 2

CoraLee Wessman-Moser 391

Raquel Hamilton DeLuca (i)210

District 4

John Michael Day (i) 303

Janet Olander 95

Holladay

CITY COUNCIL

District 2

Lynn H. Pace (i) 420

unopposed

District 4

Steven H. Gunn 434

Robert "Bob" Neslen 373

District 5

J. James "Jim" Palmer (i) 395

Annette Malen 352

Midvale

CITY COUNCIL

District 1

Robert M. Hale (i) 245

unopposed

District 2

Paul Glover (i) 297

unopposed

District 3

Paul Hunt 214

Alan C. Anderson 185

Murray

CITY COUNCIL

District 1

David Nicponski 430

Phil Markham 428

District 3

Jim Brass (i) 556

unopposed

District 5

Brett A. Hales 788

Krista K. Dunn (i) 675

Riverton

CITY COUNCIL

District 1

Sheldon B. Stewart 361

Douglas R. Carlile 122

District 2

Roy Tingey (i) 419

Terry L. Clawson 310

District 5

Brent Johnson 627

Scott Silcox 371

Sandy

CITY COUNCIL

At-large — 2 elected

Linda M. Saville (i) 3,934

Steve Fairbanks (i) 3,297

Gary T. Forbush 3,012

David Kingsbury 1,664

District 2

Dennis B. Tenney (i) 1,056

Dave Perry 670

District 4

Chris McCandless (i) 1,379

unopposed

ALTA CANYON RECREATION

Trustees — 3 elected

Shauna Rohbock (i) 1,419

Cynthia Hornbaker 1,295

David J Holdsworth (i) 1,211

Michael Finnerty (i) 1,075

South Jordan

CITY COUNCIL

District 1

Mark Seethaler 799

Jim Wright 268

District 2

Chuck Newton 668

Kathie Johnson (i) 610

District 4

Steve Barnes 525

Aleta A. Taylor (i) 391

South Salt Lake

BOND QUESTION

$25 million to purchase Granite High School and make it a community center

Against 919

For 908

CITY COUNCIL

at-large

Mike Rutter (i) 921

William Hogan Espinoza 447

write-ins 337

District 1

Ryan Gold (i) 388

unopposed

District 4

Roy Turner (i) 257

Jerusha Riser 191

District 5

Irvin Jones (i) 152

unopposed

Taylorsville

CITY COUNCIL

District 1

Ernest Glen Burgess 505

Israel M. Grossman 449

District 2

Kristie Steadman Overson 660

Morris K. Pratt (i) 432

District 3

Jerry W. Rechtenbach (i) 466

Dave Ballou 304

West Jordan

CITY COUNCIL

District 1

C. M. McConnehey 739

Ellen Smith 707

District 2

Judith M. Hansen 708

Jim Lems (i) 523

District 3

Ben Southworth (i) 480

Jeff A. Griffin 350

District 4

Justin Stoker 813

Cheryl Acker 766

West Valley City

CITY COUNCIL

At large

Corey Lynn Rushton 3,748

John Huntinghouse 2,109

District 1

Tom Huynh 825

Brent Fuller 476

District 3

Karen Lang 1,023

Dean Whitworth 869

Cottonwood Improvement

Board of trustees — North

Mark Katter (i) 2,307

Arlen F. Ekberg 1,639

Board of trustees — South

Nancy J. Groberg (i)

Ellis V. Bringhurst

Magna Water

Board of trustees

Douglas S. Bezzant (i) 446

Carl Duckworth 346

Dan W. Peay 261

Michelle D. Overby 137

Gabriel M. Pitayo 34

Midvalley Improvement

Board of trustees

Brent Morse 1,072

Alan Ivery 422

Oquirrh Parks District

Board of trustees

Jeff Monson (i) 856

Chad P. Wright 683

DAVIS COUNTY

Bountiful

CITY COUNCIL — 3 elected

Beth Holbrook (i) 1,530

Richard L. Higginson 1,358

John Marc Knight (i) 1,240

Scott C. Myers (i) 1,126

Micah J. Day 945

Ernie Cox 636

Centerville

CITY COUNCIL — 3 elected

John T. Higginson 1,217

Lawrence Wright (i) 1,101

Ken S. Averett (i) 1,029

Annadell Nelson 991

Kay R Ashton 891

Kevin Daly 814

Clearfield

CITY COUNCIL — 3 elected

Kent Bush 850

Mark R. Shepherd (i) 728

Mike LeBaron 720

Vern R. Phipps 609

Doyle Sprague (i) 461

Lynada Peterson 362

Clinton

CITY COUNCIL — 3 elected

Cheri Reed (i) 670

Anna L. Stanton (i) 637

Brice K. Mitchell 553

Michael Petersen 487

Vernon S. Warner 333

Tony Thompson 293

Farmington

CITY COUNCIL — 3 elected

Nelsen Michaelson 1,092

Cory R. Ritz (i) 981

James Madison Young 880

Dustin Siler 564

Tyler Turner 417

Justin LeCheminant 238

Fruit Heights

CITY COUNCIL — 3 elected

Diane Anderson 450

Craig Hill (i) 432

Eileen Moss 367

Kris Christensen (i) 315

James Biorge 269

Kaysville

CITY COUNCIL — 3 elected

Ron Stephens 2,295

Mark D. Johnson 2,294

Brett Garlick 2,019

Susan Lee 1,800

Ronald C. Barton 1,718

Orwin Ferris Draney 1,372

Layton

CITY COUNCIL — 3 elected

Scott Freitag (i) 2,069

Joyce Forbes Brown (i) 2,051

Jory Francis 2,050

F. Renny Knowlton (i) 1,990

Dawn Fitzpatrick 1,569

LT Weese 596

North Salt Lake

CITY COUNCIL — 3 elected

Brian Horrocks (i) 538

Stan Porter (i) 537

Conrad Jacobson (i) 499

Lynn L. Ballard 432

Reva E. Wadsworth 8

South Weber

CITY COUNCIL — 3 elected

Randy G. Hilton 382

Michael Poff (i) 362

David L. Thomas (i) 270

Sam Stokes 250

Jan Ukena 188

Robert S. Osborne 120

Sunset

CITY COUNCIL — 3 elected

Ryan Furniss (i) 347

Kevin Robert Snow 307

Jake Peterson 217

Cheryl Budge (i) 208

Tena Hale 204

Ryan L. Walker 157

Syracuse

CITY COUNCIL — 3 elected

Karianne Lisonbee 1,498

Craig A. Johnson 1,438

Daniel Schuler 978

Douglas J. Peterson (i) 974

Alan A. Clark (i) 912

Matthew D. Ocaña 803

BOND QUESTION

$3 million for road improvements

Against 1,523

For 751

West Bountiful

CITY COUNCIL

Four-year term — 3 elected

James Ahlstrom 615

James Bruhn (i) 488

Debbie McKean 390

Scott Strong 383

Laura Charchenko 345

Alan Malan 180

Two-year term

Dave Tovey (i) 498

Bud Ingles 321

West Point

CITY COUNCIL — 3 elected

Gary Petersen (i) 587

Jerry Chatterton (i) 557

Roger Woodward (i) 544

Brogan Fullmer 471

Jeremy Strong 255

Woods Cross

CITY COUNCIL — 3 elected

David Hill (i) 616

Rick Earnshaw (i) 565

Jill Evans (i) 536

Ryan Larsen 434

Benchland Water District

3 elected

Reid Neumann 996

Paul E White (i) 982

Greg Jones 904

Phil Leonard (i) 788

James H Taylor (i) 756

UTAH COUNTY

Alpine School District

Bond question

$210 million for six new schools and for seismic upgrades

partial results

For 10,588

Against 8,414

Provo

CITY COUNCIL

District 1

9 of 9 precincts

Gary Winterton 681

Bonnie Morrow 661

District 3

10 of 10 precincts

Hal Miller 530

Richard Wood 394

District 4

11 of 12 precincts

Kay Van Buren 795

Jim Pettersson 425

Citywide District II

48 of 49 precincts

Gary Garrett 3,083

Yancee M. Hardy 1,234

Orem

CITY COUNCIL — 3 elected

90 percent of precinct reporting

Hans V. Andersen Jr. 4,472

Margaret Black (i) 4,323

Mark Seastrand (i) 4,293

John D. VanCott 4,172

Shiree Thurston 2,552

Dean Dickerson 2,251

Alpine

CITY COUNCIL — 3 elected

Mel Clement 1,033

Kim Arnold Bryant (i) 862

Will S. Jones 751

Chuck Castleton 738

Jason Kuhn 554

Gregory Griffiths 180

Cedar Hills

CITY COUNCIL — 3 elected

Gary Gygi 1,069

Jenney Rees 990

Trent J. Augustus 947

Paul Sorensen 912

Jerry W. Dearinger 908

Ken Cromar 811

Eagle Mountain

CITY COUNCIL — 3 elected

Donna Burnham (i) 922

Ryan Ireland (i) 835

Richard Steinkopf 652

Jonathan Celaya (i) 616

Michael Monsen 595

Bryan Free 528

Elk Ridge

MAYOR

Hal Shelley 287

Erin Clawson 195

Ed Christensen 140

CITY COUNCIL — 3 elected

Gary Nelson Abbott Jr 338

Brian Burke 377

Paul F. Squires 338

F. Lucretia Thayne 209

James D. Towse 328

Fairfield

No Town Council election held

Genola

No Town Council election held

Goshen

TOWN COUNCIL — 2 elected

Kathy Peterson 122

Susan Riggins 75

Dawn Sorensen 49

Keith Richards 26

Highland

CITY COUNCIL — 3 elected

Tim R. Irwin 1,211

Brian W. Braithwaite (i) 1,171

Jessie J. Schoenfeld 1,054

Kathryn S. Schramm (i) 887

Abe Day 761

Mark Ellis 0

Lehi

CITY COUNCIL — 3 elected

Mike V. Southwick 3,358

Mark I. Johnson (i) 2,850

Johnny Revill (i) 2,723

Ted J. Peck 2,404

Paul C. Hancock 2,171

Clay T. Peck 1,969

Proposition No. 4

Salary cap for city employees

For 2,438

Against 3,192

Proposition No. 5

Residency requirement for city employees in senior positions

For 2,357

Against 3,269

Lindon

CITY COUNCIL — 3 elected

Matthew R. Bean 959

Randi Powell 937

Jeff Acerson 834

Bruce L. Armstrong 639

Michael A. Marchbanks 620

Edward R. McGarr 532

Mapleton

CITY COUNCIL — 3 elected

Jonathan Reid 699

Mike Nelson (i) 685

Scott Hansen 577

Chad Warren 561

Thomas Quist 537

Oscar Mink 465

Payson

CITY COUNCIL — 3 elected

H. Kim Hancock (i) 652

JoLynn Ford (i) 649

Larry Skinner 622

Bradly D. Daley (i) 501

Pleasant Grove

CITY COUNCIL — 3 elected

Cyd LeMone 1,787

Jay Meacham 1,627

Cindy Boyd (i) 1,575

Donald L. Paas 1,383

Ben Stanley 1,381

Val Danklef (i) 1,194

Salem

MAYOR

2-year term

Randy Brailsford 931

Jon Cope (i) 374

CITY COUNCIL — 3 elected

Janie Christensen 1,005

Aaron Cloward 861

Craig Warren 805

Brent Black 580

Todd Gordon (i) 548

Jason Stewart 0

Santaquin

CITY COUNCIL — 3 elected

Richard Payne 744

Keith Broadhead 708

Matt Carr 693

Filip Askerlund (i) 679

Jay Cameron Jolley 670

Lance Wollebaek 669

Proposition No. 1

$9 million bond for new sewage-treatment system

Yes 695

No 699

Proposition No. 2

$900,000 bond for new sewage-treatment system

Yes 696

No 693

Saratoga Springs

CITY COUNCIL — 3 elected

Shellie Baertsch 1,165

Rebecca Call 1,051

Bud Poduska (i) 984

Stephen Willden 725

Lorin L. Pratt 370

Ryan Peltekian 359

Spanish Fork

CITY COUNCIL — 3 elected

Rodney C. Dart (i) 1,647

Richard Money Davis (i) 1,602

Brandon Gordon 1,485

Aaron Stern 761

Marvin Wharton 526

Springville

Proposition No. 1

$21 million bond for recreation center

Against 2,776

For 1,759

Proposition No. 2

0.1% sales tax for recreational and cultural facilities

Against 2,765

For 1,762

CITY COUNCIL — 3 elected

Richard "Rick" J. Child 2,513

Karen Ellingson 1,854

Dean F. Olsen (i) 1,881

Timothy E. Metler 1,817

Christopher K. Creer 1,816

Richard Maughan 1,757

Vineyard

TOWN COUNCIL — 2 elected

Sean Fernandez (i) 23

Nathan Riley (i) 17

Tyler Bergen 14

Donald F. Cosney 9

Woodland Hills

CITY COUNCIL — 3 elected

Dorel B Kynaston 192

M. Ray Walker 180

Bob Fisher (i) 171

Hilarie Orman 166

WEBER COUNTY

Ogden

MAYOR

Mike Caldwell 4,281

Brandon S. Stephenson 2,656

CITY COUNCIL

Municipal Ward 2

Richard Hyer 918

Jennifer Neil 722

Municipal Ward 4

Caitlin K. Gochnour (i) 2,741

unopposed

At-Large C

Amy L. Wicks (i) 3,345

Stephen D. Thompson 1,826

Write-in Votes 1,686

Farr West

CITY COUNCIL — 3 elected

Tom Burkland 443

Paul Dinsdale 347

James Ebert 331

Ava L. Painter (i) 330

Matt Gwynn 314

Daryn Westergard 277

Harrisville

CITY COUNCIL — 3 elected

Grover Wilhelmsen (i) 242

Michelle N. Tait (i) 195

Paula Yamasaki Knighton 185

Jeffery H. Pearce 178

Jeffrey Clark Lemberes 119

Gary L. Robinson 98

North View Fire Board

Chad R. Allen 173

Robert R. Allen 90

Kathleen Hohosh 54

Jeffrey R. Grunow 24

Hooper

MAYOR

Korry Green 971

Jared Preisler 416

CITY COUNCIL — 2 elected

Kyle A. Cooke 925

Shawn James Beus 822

Vicky Fowers (i) 756

Richard N. Hull (i) 112

Huntsville

No City Council election held

Marriott-Slaterville

No City Council election held

North Ogden

CITY COUNCIL — 3 elected

Kent Bailey 1,634

Justin Fawson 1,567

Cheryl Stoker 1,133

Glenn Donnelson 1,107

Brian S. Davis 718

North View Fire Board

A. John Arrington 1,138

Jay Robert Johnson 837

Plain City

CITY COUNCIL — 3 elected

LaFray Kelley (i) 451

Joel F. Maw 440

Mark C. Lowther 359

Brandon Stokes 339

North View Fire Board

Timothy Wheelwright 683

Dale L. Roberts 239

Pleasant View

CITY COUNCIL — 3 elected

Jerold E. Burns 613

Toby Mileski 511

Mel Marker 489

Todd Walker (i) 410

Todd W. Hardman 380

Richard Lewis 361

Riverdale

CITY COUNCIL — 3 elected

Braden D. Mitchell 618

Don L. Hunt (i) 539

Michael Staten 534

Shelly Jenkins (i) 381

Allen Bowers 194

Detra Waikart 185

Roy

CITY COUNCIL — 3 elected

John Cordova 1,036

Willard Cragun (i) 1,033

Dave Tafoya (i) 972

Norman Hall 608

Keven Conatser 504

South Ogden

CITY COUNCIL — 3 elected

Sallee Orr (i) 569

Wayne M. Smith (i) 476

Brent Strate 415

Kelly R. Zaugg 306

Rick T. Westmoreland 255

Michael Jacobazzi 132

Uintah

MAYOR

Sue Bybee (i) 215

Dean Larsen 116

CITY COUNCIL

4-year terms — 2 elected

Dave Boothe (i) 285

Lee W. Wohlgemuth (i) 222

write-in 50

2-year term

Heidi Flitton (i) 313

unopposed

Washington Terrace

CITY COUNCIL — 3 elected

Scott J. Monsen 665

Mary Johnston (i) 595

Blair Brown 583

Warren A. Vaughn (i) 529

Randy Thad Tippets 251

Tiffiny Kaye Whitney (i) 109

West Haven

CITY COUNCIL — 3 elected

Dawnell Musselman (i) 433

Stephanie Carlson (i) 396

Blaine H. Homes (i) 336

Gary J. Stimpson 281

Dennis L. Dallinga 255

OTHER AREAS

Blanding

CITY COUNCIL — 3 elected

David E Johnson (i) 312

Joe B Lyman (i) 304

Kelly G Laws (i) 283

Robert G Ogle 272

Jim Slavens 190

Brigham City

CITY COUNCIL — 3 elected

Mark Arnold Thompson 1,688

Ruth V. Jensen (i) 1,251

Brian W. Rex 1,220

Robert J. Marabella (i) 1,025

Brett R. Reeder 988

Cedar City

CITY COUNCIL — 3 elected

Paul Cozzens 2,072

John Black 1,963

Don Marchant 1,621

G. Beth Thompson (i) 1,224

Steve Wood (i) 1,192

Holly Porter 1,057

Coalville

CITY COUNCIL — 3 elected

Jodie L. Coleman 228

Arlin B. Judd 167

Steven B. Richins (i) 164

Christopher Brundy (i) 161

Scott Price 75

Terrie Suzie Leyba 45

Enoch, Iron County

CITY COUNCIL

Four-year terms — 3 elected

J. Kirk Lovell 391

Destry Griffiths 356

Michael E. Olenslager 348

Gary D. Wilcken (i) 340

Fillmore

CITY COUNCIL — 3 elected

Eric R. Jenson 282

Deborah S. Oeppinger (i) 276

N. Wayne Jackson 259

Daniel R. Rowley (i) 192

Klint A. Hughes 140

Alan J. Rogers 56

Grantsville

CITY COUNCIL — 3 elected

Mike Johnson (i) 638

Neil Critchlow 644

Scott Stice 621

Tom Tripp (i) 604

Erik A. Stromberg 388

Kent Liddiard 245

Heber City

CITY COUNCIL — 3 elected

Jeffery M. Bradshaw 674

Robert L. Patterson (i) 662

Erik Rowland 623

Jerry K. Duke 620

Nile D. Horner (i) 488

Tracy Taylor 449

Hurricane

CITY COUNCIL — 3 elected

Darin C. Thomas (i) 806

John W. Bramall (i) 726

Pam Humphries (i) 632

Eddie R. Campbell 544

Richard R. Howard 431

Ivins, Washington County

CITY COUNCIL — 3 elected

George E. Elwell Jr. (i) 594

Ron Densley 488

Lesley Mendenhall 488

Glen Andersen 462

Tim Bryan 407

Lance Burton Anderson 383

Kamas

CITY COUNCIL — 3 elected

Kevan Todd (i) 164

Dan E. Littledike (i) 139

Michael J. Crystal 137

Rodney D. Atkinson (i) 117

Nathan Miles 107

Jonathan Richard Latham 77

Kanab

CITY COUNCIL — 3 elected

Kirt Carpenter 775

Cheryl Brown (i) 765

Joe B. Wright 731

Tony Chatterley (i) 694

Jim Walls 668

Victor Cooper 642

Logan

CITY COUNCIL — 3 elected

Herm Olsen (i) 2,148

Tom Jensen 2,014

Karl B. Ward 1,788

Doug Thompson 1,494

Angela F. Fonnesbeck 1,472

Jeannie F. Simmonds 1,445

Midway, Wasatch County

CITY COUNCIL — 3 elected

Richard Hines 496

Danny D. Hofheins 400

Kenneth VanWagoner 334

Bill T. Probst 254

Rick Tatton (i) 216

Carol Huggard 214

Moab

CITY COUNCIL — 3 elected

Gregg W. Stucki (i) 620

Doug McElhaney 587

Kirstin Peterson (i) 565

Sarah C. Bauman (i) 559

Joe Downard 457

Morgan

CITY COUNCIL — 3 elected

Tony London (i) 0

Fred Lynn Mickelsen 0

DeOrr J Peterson (i) 0

Jeff Wardell (i) 0

Nephi

CITY COUNCIL — 3 elected

Lisa E. Brough 640

Justin D. Seely (i) 491

Wade M. Gee 432

Robert L. Painter (i) 430

Brent Bowles (i) 401

Shawn P. Brooks 229

Nibley, Cache County

CITY COUNCIL — 3 elected

Larry E. Jacobsen (i) 401

Shawn B. Platt 329

Carrie Cook 322

Kathryn Anhder Beus 313

Joshua Frazier 285

Michael W. Smith 244

North Logan

CITY COUNCIL — 3 elected

Damon Cann 608

Roger T. Anderson 587

Kristen Godfrey Anderson 566

Brad Crookston 542

Chris Nelson 426

L. Alan Collins 387

North Sanpete School

Bond election

$18 million for school construction, additions and repairs

For 898

Against 701

Park City

CITY COUNCIL — 3 elected

Richard "Dick" Peek (i) 857

Andy Beerman 843

Liza Simpson (i) 774

Anne L. Bransford 286

Price

No City Council election held

Providence

No City Council election held

Richfield

CITY COUNCIL — 3 elected

Kathy Christensen 635

Matt Creamer 588

Richard L. Barnett (i) 580

Dan S. Chidester (i) 534

Scott Hatch 392

Richard White 383

Roosevelt

CITY COUNCIL — 3 elected

Albert Foster 0

Gordon E. Snow 0

Steven Timothy 0

Aaron Weight 0

Dave R. Woolstenhulme (i) 0

Santa Clara

CITY COUNCIL — 3 elected

David P. Whitehead 470

Mary Jo "Tode" Hafen 429

Herbert K. Basso (i) 309

Bill Jacobsen (i) 303

Curtis T. Anderson 222

Chad C. Jensen 162

Smithfield

CITY COUNCIL — 3 elected

Dennis W. Watkins 637

Brent C. Buttars (i) 552

Jeffery H. Barnes 438

Brooks Hansen 404

Sara F. Scott 283

E. Paul Prendergast 80

St. George

CITY COUNCIL — 3 elected

Jon Pike (i) 4,832

Gil Almquist (i) 4,166

Jimmie Hughes 3,587

Gloria Shakespeare (i) 3,474

Ed Baca 3,389

Tara Dunn 2,959

Tooele

CITY COUNCIL — 3 elected

David K. McCall (i) 1,574

Steve Pruden (i) 1,403

Brad Pratt 1,295

Charlie Roberts 1,027

Lawrence Romero 921

Tom Poyner 602

Tremonton

CITY COUNCIL — 3 elected

Diana Doutre (i) 446

Jeff Reese (i) 442

Byron P. Wood (i) 409

John Losee 258

Vernal

CITY COUNCIL — 3 elected

Sonja Norton (i) 480

Dave Everett 445

JoAnn Cowan (i) 424

Allan Mashburn 349

Philip Washburn 184

Anthony Alyxandar Larsen 157

Washington

CITY COUNCIL — 3 elected

Kress Staheli 1,443

Jeff Turek (i) 1,046

Ron Truman 1,029

Ron Mayfield 982

Micheal L. Heaton (i) 695

Dennis H. Gibson 677

Wellsville, Cache County

CITY COUNCIL — 3 elected

Gary Bates (i) 474

Carl Leatham (i) 426

Glenna I. Petersen 382

Randy Wall 241

Kevin Madsen Tingey 112